pg tour golf turnaj amatérský
pg tour golf turnaj amatérský
pg tour golf turnaj amatérský
Kontakt pg tour golf turnaj
Facebook pg tour golf turnaj
Napište pg tour golf turnaj
výsledky golf turnajů pg tour
Turnaje golf pg tour
menu výroba nábytku

Historie PG tour

PG tour (neboli Pavlova Golfová tour) je otevřená série golfových turnajů s kvalitním servisem, domáckou atmosférou a napečenými dobrotami během hry.

Turnajová historie se začala psát v roce 2016, během prvních šesti kompletních ročníků proběhlo celkem 291 turnajů a odehráno bylo 13.253 osmnáctijamkových kol.

Základním smyslem turnajů je, aby si všichni hráči odnesli dobrý pocit z toho, jak o ně bylo během turnaje postaráno a aby zároveň co nejvíce hráčů mělo šanci vyhrát některou z cen, které jsou pro výherce plně volitelné z široké nabídky.

Stejně tak jsou volitelné i ceny pro nejlepší hráče v celkovém hodnocení ročníku v kategoriích.

Do celkového pořadí mají možnost promluvit všichni hráči prakticky kdykoliv i v průběhu již rozehraného ročníku, protože každému se počítají jen jeho nejlepší výsledky a ostatní se škrtají.

Samozřejmostí pro každého hráče je svačina a pití do bagu i domácí napečené slané i sladké dobrůtky během občerstvovací zastávky. Nezapomíná se ani na pitný režim, v závislosti na počasí a roční době se podává prosecco a kvalitní bílá i červená vína, káva ledová, káva teplá, panáček, případně čaj, svařák nebo grog, a podobně.  


 

Zavři

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.