pg tour golf turnaj amatérský
pg tour golf turnaj amatérský
pg tour golf turnaj amatérský
Kontakt pg tour golf turnaj
Facebook pg tour golf turnaj
Napište pg tour golf turnaj
výsledky golf turnajů pg tour
Turnaje golf pg tour
menu výroba nábytku

Změna kategorie

Pokud hráč během sezóny z důvodu změny svého hcp změní v rámci PG tour i hendikepovou kategorii, platí pro něj následující pravidla bodování v celosezónních žebříčcích:

  • Hráč vždy získává body v té kategorii, do které aktuálně v okamžiku startu v turnaji patří
  • Pokud hráč během probíhajícího ročníku PG tour zlepší svůj hendikep tak, že další turnaje hraje mezi nižšími hcp, jeho následující výsledky pro potřeby celosezónních žebříčků se počítají jednak do kategorie, ve které aktuálně hraje, ale zároveň i do kategorie, ze které zlepšil. Podmínkou klasifikování ve více kategoriích ale zároveň je, aby hráč nejprve ve své původní kategorii získal body do celosezónního hodnocení.
  • Pokud hráč během probíhajícího ročníku PG tour zhorší svůj hendikep tak, že další turnaj hraje mezi vyššími hcp, jeho výsledek pro potřeby celosezónních žebříčků se počítá jen do kategorie, ve které aktuálně hraje
  • Cenu v celosezónním žebříčku hráč může získat jen v jedné hcp kategorii, v té, kde je celkově na lepším místě. Pokud by hráč byl po skončení ročníku v dlouhodobých žebříčcích na stejném místě ve více hcp kategoriích, cenu získává za umístění v kategorii mezi lepšími hcp.  
Zavři

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.